Trucks Race

Trucks Race

33,813 Speelt

Vind het leuk
5 - 243 stemmen
Meh
Toevoegen aan favorieten
Spel gepauzeerd
Speel

Hoe speel je Trucks Race?

Trucks Race is een mind-blowing obstakel race en vrachtvervoer spel waarin je moet je lading te verplaatsen naar de bestemming zo snel mogelijk, terwijl het vermijden van het raken van veel obstakels langs de weg.

Rem of versnel, afhankelijk van waar je heen wilt, vermijd botsingen met andere voertuigen en lever de goederen op tijd en volledig af. Verzamel veel geld en stijg in level, speel nieuwe wegen vrij en verken nieuwe bochten terwijl je je geweldige rijvaardigheid toont, voltooi uitdagende missies en beleef een unieke ervaring!

Wie heeft Trucks Race gemaakt?

Dit spel is ontwikkeld door Dapalab.

Trucks Race is ook te vinden in deze platformen:

Besturingselementen
  • SELECCIONAR/ACELERAR

🕹️ Welke games zijn vergelijkbaar met Trucks Race?

  1. Street Pursuit
  2. Swerve
  3. Race Time
  4. Busted Brakes
  5. Deadly Race

🔥 Wat zijn de meest gespeelde games zoals Trucks Race?

  1. Super Mario Kart
  2. Mario Kart 64
  3. Geometry Vibes
  4. Stumble Guys: Multiplayer Royale
  5. Cars 3D